Víno z čiernych ríbezlí

  • Z vlastného sadu 
  • Plno vitamínov
  • Pozitívny vplyv na zdravie

Najobľúbenejšie ovocné víno

Ríbezľové víno je najrozšírenejšie a najobľúbenejšie ovocné víno. Obsahujú obrovské množstvo vitamínov, najmä vitamín C a antioxidanty, plus obdahuje ešte aj železo a selén. Pôsobí proti únave, migrénam a v ženskom organizme pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu. Prispieva k normálnemu krvnému tlaku.

Pôsobí proti únave

Pôsobí proti migrénu

Normalizuje krvný tlak

Vinarstvo Pádár

Vinarstvo Pádár

Sme malé vinárstvo z Padaroviec v Malohontskom regióne. Prvá písomná zmienka o výrobe vína v našej obci je z roku 1866. Tradícia však postupne vymizla a našou snahou je tento obyčaj do našej obce prinavrátiť. Na históriu nadväzujeme zdravým, čierno-ríbezľovým vínom. Poctivým remeslom chceme nášmu regiónu prinavrátiť hrdosť a šíriť jeho dobré meno po celom Slovensku.

„Myšlienka založiť ovocné vinárstvo vo mne zrela od roku 2015. Ten rok som prekonal vážne zdravotné problémy a uvažoval som, čo a ako ďalej.“

Zsolt Simon

Naše vína

Pádár Exclusive - 6.6€

Rad Exclusive je určený milovníkom rafinovaných suchších vín. Má jemne trpkastú a plne zamatovú chuť, za ktorú vďačí jedinečnej technológii barikového tipu. 0,75 l Alk. 10,07% obj.

Pádár Premium - 6.6€

Jeho plná a bohatá chuť ulahodí každému, kto uprednostňuje sladšie čierno ríbezľové víno pred suchým. Vďaka správnemu pomeru kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru je plné, svieže a príjemne ovocné. 0,75 l Alk. 11% obj.

Pádár s aroniou - 7.2€

Vďaka našej novej receptúre sme získali nie len zvýšený podieľ vitamínov, železa či jódu ale taktiež lahodnejšiu chuť, ktorú s určitosťou ocení každý milovník exkluzívnych vín. 0,75 l Alk. 10.5% obj.

Padar Sparkling 7.2€

Vďaka originálnej receptúre, ktorá je založená na vyvážení zvyškového cukru a bohatých kyseliniek, si víno zachovaná plnú chuť a farba. Sýtením CO2 sa umocnila ovocná vôňa sviežosť.0,75 l Alk. 10,5% obj.         

Ďalšie naše produkty

Pádár Pálenka - 19€

Pálenka z čiernych ríbezlí. 0,5l Alk. 45% Obj.

Pádár Sirup - 4.8€

100% sirup z čiernych ríbezlí. 0,5 l

Pádár Džem - 3.3€

100% džem z čiernych ríbezlí, 280g

Padar Čaj - 3.3€ Vypredané

Sušené čierne ríbezle 100g

Ríbezľový balík


Vinny Balík


Objednať

Kvôl bezpečnej preprave, prosím objednávajte ucelené kartóny. 1 Kartón = 6 fliaš 

 Balík Vám pošleme na dobierku.


Pádár darčekové balenie - 29 €

Na sklade máme už len 10 balíkov
 
Pádár darčekové balenie - Poštovné zdarma

Objednať cez telefón

Ak nám pošlete Vaše telefónne číslo tak Vám zavoláme mi.
 

+421907656413

Keď nie ste istý, čo by ste chceli objednať kľudne nás prezvonte