Vianočný kuriér

  • Rimavská Sobota
  • Lučenec
  • Fiľakovo
  • Tornala
  • a okolie

Balíky budeme doručovať 22. decembra.

Najobľúbenejšie ovocné víno

Ríbezľové víno je najrozšírenejšie a najobľúbenejšie ovocné víno. Obsahujú obrovské množstvo vitamínov, najmä vitamín C a antioxidanty, plus obdahuje ešte aj železo a selén. Pôsobí proti únave, migrénam a v ženskom organizme pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu. Prispieva k normálnemu krvnému tlaku.

Pôsobí proti únave

Pôsobí proti migrénu

Normalizuje krvný tlak

Vinarstvo Pádár

Vinarstvo Pádár

Sme malé vinárstvo z Padaroviec v Malohontskom regióne. Prvá písomná zmienka o výrobe vína v našej obci je z roku 1866. Tradícia však postupne vymizla a našou snahou je tento obyčaj do našej obce prinavrátiť. Na históriu nadväzujeme zdravým, čierno-ríbezľovým vínom. Poctivým remeslom chceme nášmu regiónu prinavrátiť hrdosť a šíriť jeho dobré meno po celom Slovensku.

„Myšlienka založiť ovocné vinárstvo vo mne zrela od roku 2015. Ten rok som prekonal vážne zdravotné problémy a uvažoval som, čo a ako ďalej.“

Zsolt Simon

Naše vína

Pádár Exclusive - 6.6€

Rad Exclusive je určený milovníkom rafinovaných suchších vín. Má jemne trpkastú a plne zamatovú chuť, za ktorú vďačí jedinečnej technológii barikového tipu. 0,75 l Alk. 10,07% obj.

Pádár Premium - 6.6€

Jeho plná a bohatá chuť ulahodí každému, kto uprednostňuje sladšie čierno ríbezľové víno pred suchým. Vďaka správnemu pomeru kyseliniek z čiernych ríbezlí a zvyškového cukru je plné, svieže a príjemne ovocné. 0,75 l Alk. 11% obj.

Pádár s aroniou - 7.2€

Vďaka našej novej receptúre sme získali nie len zvýšený podieľ vitamínov, železa či jódu ale taktiež lahodnejšiu chuť, ktorú s určitosťou ocení každý milovník exkluzívnych vín. 0,75 l Alk. 10.5% obj.

Padar Sparkling 7.2€

Vďaka originálnej receptúre, ktorá je založená na vyvážení zvyškového cukru a bohatých kyseliniek, si víno zachovaná plnú chuť a farba. Sýtením CO2 sa umocnila ovocná vôňa sviežosť.0,75 l Alk. 10,5% obj.         

Ďalšie naše produkty

Pádár Pálenka- 19€

Pálenka z čiernych ríbezlí. 0,5l Alk. 45% Obj.

Pádár Sirup - 4.8€

100% sirup z čiernych ríbezlí. 0,5 l

Pádár Džem - 3.3€

100% džem z čiernych ríbezlí, 280g

Padar Čaj - 3.3€ Vypredané

Sušené čierne ríbezle 100g

Naše Balíky

Ribezlový balík

Drčekový balík

Vinny balík

Objednať

Poštovné máte zdarma do 31. Decembra.  Balík Vám pošleme na dobierku.

Ak by ste mali záujem, kľudne nám zavolajte alebo nám pošlite Vaše telefónne číslo a my Vám zavoláme.

+421907656413

Keď si nie ste istý, čo by ste chceli objednať, kľudne nás prezvoňte.